Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17983
Stary 08.01.2019, 17:36
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Dziwne, jak sobie przypomne to zawsze od miesiaca mamy tu wysyp jakiegos informatora,niewiadomo skad,i od kiedy.Co prawda daty dołaczen sa niby stare np 2010 rok,ale takie konta tez mozna jakos poprzejmowac.Jak sobie tak przypomne to zawsze jak była zawierucha to zawsze pojawiała sie tutaj osoba ktora "coś wiedziała" w celu rozmycia nawet na tym forum atmosfery.Tych nikow nigdy nie kojarzylem z wpisów np z tematów typu jakis mecz z kimś tam.
Zastanawiające.
Ja nawet jakiś czas temu dostałam pytanie od kogoś czy nie oddałbym mu konta bo interesują go konta że starą datą

Hej
Prosze odpowiedz mi na ta prosbe.
Zalezy mi na koncie, loginie i hasle na forum Wisly z dosc wczesna data rejestracji. Jesli nie używasz już swojego konta i nie uczestniczysz w zyciu forum nie wymieniłbyś się albo odstąpił mi swojego loginu z haslem, prosze?
Mogę na Twoją prośbę poprosić adminów o zmianę nicka, jeśli nie chcesz bym używał Twojego.

Pozdrawiam
Tadek
Odpowiedz cytując