|
Dziwne, jak sobie przypomne to zawsze od miesiaca mamy tu wysyp jakiegos informatora,niewiadomo skad,i od kiedy.Co prawda daty dołaczen sa niby stare np 2010 rok,ale takie konta tez mozna jakos poprzejmowac.Jak sobie tak przypomne to zawsze jak była zawierucha to zawsze pojawiała sie tutaj osoba ktora "coś wiedziała" w celu rozmycia nawet na tym forum atmosfery.Tych nikow nigdy nie kojarzylem z wpisów np z tematów typu jakis mecz z kimś tam.
Zastanawiające.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.01.2019 o godz. 17:30.
|