Virusman napisał(a):

|
Po pierwsze to Sarapata została prezesem nie przez przypadek. To nie osoba z zewnątrz, która nie wiedziała z kim robi interesy.
|
Broniła wcześniej Miśka w sądzie. Wiedziała z kim ma do czynienia. Po prostu weszła w ten układ. Kłamała oszukiwala kradła.