Wehrmacht napisał(a):

|
Litosci.... jak sie woziła za kase Wisly, fundusz reprezentacyjny, to pewnie tez robila to ze strachu. Ja nie moge pojac tylko jednej rzeczy - jak mozna za takie smieszne pieniadze, bo one sa smieszne patrzac na to ile Saraszmata ma lat, zrujnowac sobie opinie i reszte zycie. Przeciez jej nikt tego nie zapomni. Tak jak to Stanowski opisał ostatnio - pojdzie po bulki, to beda sie krzywo patrzec, pojdzie do restauracji - napluja do zupy itd. Czy ona jest az taka bezmozga? Bo juz o tak abstrakcyjnych dla tej idiotki rzeczach jak to, ze historia ja z tego zapamieta i ma zbrukane imie na zawsze to nawet nie wspominam, bo ona pewnie na funkcjonuje na takich poziomach by brac to pod uwage. Gdyby to jeszcze były naprawde grube miliony (a moze w sumie byly?), to moze dałoby sie to usprawiedliwic. Ale grosze, ktore ona przeje w 10 lat? Kabaret.
|
Pewnie myślała że to potrwa dłużej
