stary dziad napisał(a):

Kolego , przestań żyć w świecie wirtualnym . Pani sarapata jest osobą pełnoletnią , podobno z wyższym wykształceniem prawniczym, zapewne zdrową psychicznie i doskonale sobie zdawała sprawę jakie konsekwencje może ponieść za swoje decyzje pełniąc funkcję PREZESA ZARZĄDU . Jeśli wdała się w jakiś układ to z pełną świadomością i na własną odpowiedzialność . Zawsze mogła podać się do dymisji .
Skoro tego nie zrobiła to jest odpowiedzialna za to co się stało.
|
W pełni popieram kobieta wiedziała co robi jest pełnoletnia i w dodatku prawniczka podobno więc zdawała sobie sprawę że wszystkiego i poszła na to. Nie ma dla niej żadnego usprawnienia czy była szantazowna czy nie to nie ma dzisiaj znaczenia. Miała dwa lata żeby coś z tym zrobić