Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17950
Stary 08.01.2019, 14:15
grosz napisał(a):Wyświetl post
Ludzie ciągle piszecie ze Sarapata , Dukat, ale to przecież były marionetki w rekach innego bandyty. Wasza złość powinna być skierowana w kierunku nieformalnego prezesa Wisły - badyty,a te pionki to zwykłe popychadła, które teraz będą w sądzie sie tlumaczyc.

Wiele wskazuje na to że mogliby zastraszeni, grożono im śmiercią, straszono dzieci, przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie narobiłby takiego bałaganu. Przesłanki ku temu są , bo jesli ktoś wydał 40tyś w gotowce jakimś bandytom, to pokazuje kto rządzi w klubie.

Układ mógł być prosty 50% zysku dla osoby która wymyśli biznes(drukowanie ulotek, sprzątanie stadionu, obsługa biura, księgowość, usługi transportowe), a 50% dla bandyty z bojówki.


Nie wierze że sarapata, dukat, LMM, bez wiedzy bandyty kiwnęli choćby palcem.
Kolego , przestań żyć w świecie wirtualnym . Pani sarapata jest osobą pełnoletnią , podobno z wyższym wykształceniem prawniczym, zapewne zdrową psychicznie i doskonale sobie zdawała sprawę jakie konsekwencje może ponieść za swoje decyzje pełniąc funkcję PREZESA ZARZĄDU . Jeśli wdała się w jakiś układ to z pełną świadomością i na własną odpowiedzialność . Zawsze mogła podać się do dymisji .
Skoro tego nie zrobiła to jest odpowiedzialna za to co się stało.
Odpowiedz cytując