!!RIVER!! chyba jedyna jeszcze szansa to dzisiejsze rozmowy Wisłockiego, Leśnego i Królewskiego (?) z potencjalnym inwestorem. I chyba jest to szansa OSTATNIA. Wóz albo przewóz, albo oczyszczenie albo IV liga. To się już musi wyjaśnić w ciągu kilku dni.
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...a-policji.html