|
Ludzie ciągle piszecie ze Sarapata , Dukat, ale to przecież były marionetki w rekach innego bandyty. Wasza złość powinna być skierowana w kierunku nieformalnego prezesa Wisły - badyty,a te pionki to zwykłe popychadła, które teraz będą w sądzie sie tlumaczyc.
Wiele wskazuje na to że mogliby zastraszeni, grożono im śmiercią, straszono dzieci, przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie narobiłby takiego bałaganu. Przesłanki ku temu są , bo jesli ktoś wydał 40tyś w gotowce jakimś bandytom, to pokazuje kto rządzi w klubie.
Układ mógł być prosty 50% zysku dla osoby która wymyśli biznes(drukowanie ulotek, sprzątanie stadionu, obsługa biura, księgowość, usługi transportowe), a 50% dla bandyty z bojówki.
Nie wierze że sarapata, dukat, LMM, bez wiedzy bandyty kiwnęli choćby palcem.
|