Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17936
Stary 08.01.2019, 13:21
Ludzie ciągle piszecie ze Sarapata , Dukat, ale to przecież były marionetki w rekach innego bandyty. Wasza złość powinna być skierowana w kierunku nieformalnego prezesa Wisły - badyty,a te pionki to zwykłe popychadła, które teraz będą w sądzie sie tlumaczyc.

Wiele wskazuje na to że mogliby zastraszeni, grożono im śmiercią, straszono dzieci, przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie narobiłby takiego bałaganu. Przesłanki ku temu są , bo jesli ktoś wydał 40tyś w gotowce jakimś bandytom, to pokazuje kto rządzi w klubie.

Układ mógł być prosty 50% zysku dla osoby która wymyśli biznes(drukowanie ulotek, sprzątanie stadionu, obsługa biura, księgowość, usługi transportowe), a 50% dla bandyty z bojówki.


Nie wierze że sarapata, dukat, LMM, bez wiedzy bandyty kiwnęli choćby palcem.
Odpowiedz cytując