Wyświetl pojedynczy post
kowalkowskij
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17933
Stary 08.01.2019, 13:08
Piter8787 napisał(a):Wyświetl post
A co to kogo obchodzi czy ja szantazowali czy nie. Od takich przypadków są odpowiednie służby. Lub podanie się do dymisji i wyjazd do Kambodży żeby nikt jej nie znalazł. A tak to narobila bałaganu. Więc nie ma co jej bronić bo jest tutaj głównym sprawcą tego bajzlu, który tam panuje
Jakby została świadkiem koronnym i przyczyniła się do 100% wyjaśnienia tej sprawy, to w jakimś stopniu odkupiłaby swoje winy. Z pewnością sama nie działała.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując