Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17926
Stary 08.01.2019, 12:55
No i właśnie dlatego rak jest taki wredny. Bo jak jedziesz organizm chemią, to zabijasz wszystkie komórki, te zdrowe też. I dlatego z reguły organizm umiera.
Odpowiedz cytując