Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród
Offline
#
17919
08.01.2019, 12:16
Może już wkrótce
Ale tak na serio, to dobrze że sprawa ruszyła. Są takie przypadki gdzie interwencja z zewnątrz jest niezbędna. To tak jak w przypadku przemocy domowej np. Gdy wróg jest wewnątrz, nie można mówić o jakiejkolwiek lojalności.
Yggdrasil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yggdrasil
Znajdź inne posty napisane przez Yggdrasil