Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17917
Stary 08.01.2019, 12:05
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Ojoj, ale ciekawostka. A zastanówmy się - jakim cudem ktoś kto wyprowadził z klubu 450 tys. zł (licząc jedynie wynagrodzenie) w samym 2018 roku, miał mieć zajęcie komornicze na śmieszną w porównaniu do tego kwotę 60 tysięcy?

No to jak to, może Marzenka nie była mózgiem operacji, a jedynie tarczą do zbierania całego gówna które w końcu miało się wylać? W takim razie może ten układ jest zakorzeniony głębiej, czyli w tym samym TS-ie który znów wjeżdża na białym koniu, a na forum ZNOWU jest poruszenie i ogólne poparcie dla towarzystwa i ich układów. Jakie zmiany personalne wewnątrz towarzystwa się odbyły, że takie ogólne rozluźnienie się odbyło?

A może prezes Wisłocki został wstawiony na minę, tylko jeszcze nie wie na jak wielką?
Gdzie tu widzisz poparcie dla TS'u? Z TS-u poparcie ma może Wisłocki, resztę zaś ludzie najchętniej wywieźliby na taczkach z Michlowiczem i Kwaśniewskim na czele. W moim odczuciu właśnie teraz nastał najlepszy moment na wyrwanie Wisły SA z rąk wątpliwego towarzystwa.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując