|
Najlepiej to zapisać sie teraz do socios wpąłcic pieniądze i czekać aż położą na tym łapę chuligani - no naprawdę świetny pomysł... Te wszystkie zbiórki, akcie Fc i tak ch.. strzelił ta kasę na spłatę komornika. a widze sa kolejni którzy chca dawać kasę na ratowanie...Tylko kogo?
|