Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17914
Stary 08.01.2019, 11:51
Najlepiej to zapisać sie teraz do socios wpąłcic pieniądze i czekać aż położą na tym łapę chuligani - no naprawdę świetny pomysł... Te wszystkie zbiórki, akcie Fc i tak ch.. strzelił ta kasę na spłatę komornika. a widze sa kolejni którzy chca dawać kasę na ratowanie...Tylko kogo?
Odpowiedz cytując