Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17904
Stary 08.01.2019, 11:06
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
przecież codziennie tutaj piszecie że kradli, już nawet że te 40 baniek to wszystko ich wina więc co w tym dziwnego? po drugie czy to jakieś zweryfikowane info?czemu dopiero teraz?
powody do przypuszczeń, no to przypuszczaj a nie oskarżaj
Bo dokładnie tak jest ,a jak ty tego nie widzisz to współczuję...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując