|
Co za baba ....a dwu-osobowy zarząd zarobił w rok 910 tys. Zł. Do tego tej kur... mąż zarabiał na Wiśle .... wie ile? A ona jeszcze komornika miała no ja .......e ona to musiała wystawy tryb życia prowadzić..? Pójdzie w pasiaki bo to jest do chuja nie podobne co tam narobila jeśli wszystko to prawda.
|