Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rzodkiewka
Member
Od: 07.2013
Offline
#
17900
08.01.2019, 10:58
Złodziejka może teraz czuje się bezpieczna,ale kwestią czasu jest jak jakiś skruszony bandzior sprzeda ją dla niższego wyroku.
rzodkiewka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rzodkiewka
Znajdź inne posty napisane przez rzodkiewka