Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17899
Stary 08.01.2019, 10:58
Ładnie w chvja nas robili. Latami. Ciekawe ile przytulili z tych wszystkich zbiorek fans4club itd. :(smutne to wszystko. Wszyscy w Polsce beda beke z nas cisnac ze nasza banda rozjebala i okradla nasz klub i nas..
Odpowiedz cytując