Wyświetl pojedynczy post
Piter8787
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17893
Stary 08.01.2019, 10:03
Mi się właśnie tak wydaje wiedziała już ze jest bardzo źle. Przejęcie z kwietniem i spółką nie wypaliło miała na stole jeszcze jedną oferte wiedziała że nie ma czasu bo klub upada i tak się do nie dobiorą jak upadnie dlatego pewnie pomyślała co mi tam? Jak nie sprzedam mnie posadzą bo będzie szum medialny. A jak się uda z tym przejęciem to jest szansa ze nikt nie będzie dokopywał się budów ale pech chciał ze ta oferta od tych gamoni nie wypaliła jej i jeszcze oprócz tego że doprowadziła spółkę na skraj bankructwa. To komu ona oddała ten klub. Ale już biedna nie miała wyboru bo co by nie zrobiła to było by źle zagrała tam gdzie była jakaś szansa że jak oni wezmą klub od niej wszyscy się odczepią no i nie pykło hehe jak to się mówi KARMA ZAWSZE WRACA !!!
Ostatnio edytowane przez Piter8787 : 08.01.2019 o godz. 10:07.
Odpowiedz cytując