silver03 napisał(a):

|
Widzę twoja wiara niezachwiana w godność i uczciwość tych ludzi. Współczuję.
|
ty jesteś uczciwy zwalając bezgranicznie wszystko na kogoś?ja jestem za tym żeby każdy zapłacił za to co ma, więc czekam na konkrety nie jakieś kaczki.
zachowujecie się jak dewotki.