|
No ale tez bez przesady. Nawet jesli wszystko âwyczysciliâ, to chyba nie oznacza, ze nic sie nie stanie. Przeciez jako zarzad spolki odpowiadaja za nia. Gdzies te pieniadze musialy byc wyprowadzone lub jak to Stanowski wczoraj rzucil na Twitterze - wyprane. Co, powiedza, ze nie wiedza gdzie jest iles tam milionow, a prokuratora stwierdzi, ze no to w takim razie ok. Skoro nie wiecie to nie ma sprawy. Poza tym wystarczy, ze jedna osoba sypnie dla wlasnego dobra i juz cala reszta bedzie pozamiatana. A, ze to nie jest jakis wielki gang sztywniutkich gitow, to pewnie zaczna sie scigac, ktory pierwszy to zrobi. Ja tylko licze, ze nie bedzie to ta szmata. Ona musi zostac ukarana za to co zrobila. Najlepiej publicznie ukrzyzowana.
|