bridgeburner napisał(a):

|
Najlepsze ze niektórzy tu jeszcze bronili SKWK jak pokazali screen że stanu konta w którym nie było śladu przelewu
|
przecież chodziło o wiele większą sumę, 300k jak dobrze pamiętam.i żeby nie było że kogoś bronie tylko trzymajmy się faktów bo zaraz będzie że te 40mln wzięli na maczety z OBI