Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17868
Stary 08.01.2019, 09:05
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
1906% racji. Ale i tak zaraz będziesz zesłany na drugą stronę błon
Bez przesady , nie bedzie. To juz sie stalo. SKWK, WSH sa skonczone.
Odpowiedz cytując