piotrekj66unia napisał(a):

|
Te całe sharks, powinno zostać znienawidzone przez kibiców jeszcze bardziej jak Cracovia, Arka i Lech razem wzięci. Żaden z tym klubów nie nie zaszkodzi nawet w połowie Wiśle jak te matoly
|
1906% racji. Ale i tak zaraz będziesz zesłany na drugą stronę błon