Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
piotrekj66unia
Member
Od: 08.2007
Offline
#
17864
08.01.2019, 08:57
Te całe sharks, powinno zostać znienawidzone przez kibiców jeszcze bardziej jak Cracovia, Arka i Lech razem wzięci. Żaden z tym klubów nie nie zaszkodzi nawet w połowie Wiśle jak te matoly
piotrekj66unia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekj66unia
Znajdź inne posty napisane przez piotrekj66unia