|
Na mój rozum wejście prokuratury zabezpiecza nam , że nie zlecimy do 4 ligi, a tylko do 2. Bez prokuratury ciężko by było odzyskać licencje, a tak jest większa szansa i po 3 walkowerach polecimy 2 szczeble , a inwestor zyska pół roku na ustawienie klubu.
|