Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17852
Stary 08.01.2019, 08:03
Na mój rozum wejście prokuratury zabezpiecza nam , że nie zlecimy do 4 ligi, a tylko do 2. Bez prokuratury ciężko by było odzyskać licencje, a tak jest większa szansa i po 3 walkowerach polecimy 2 szczeble , a inwestor zyska pół roku na ustawienie klubu.
Odpowiedz cytując