Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17850
Stary 08.01.2019, 07:59
Tak i tak bedzie 4 liga. Oklamywali by nas jeszcze 2 tygidnie, 3 a potem bylaby konferencja, że jednak nic sie nei da zrobić. Bardzo dobrze ze wpadli do Tsu dzisiaj.lepiej ze zrobili to teraz niz za np pol roku kiedy bedzie ogarnianie nowego podmiotu prawnego zalatwianie formalnosci i wszystkiego co zwiazane z wystartoweaniem od zera. Być może w 4 lidze od razu zacznie w nas inwestowac jakis kwiecień czy ktos inny. Na prawdę wierzycie, że ktos kto jest milionerem zainwestowal by teraz swoje ciezko zarobione pieniądze w taki burdel? Nie ma szans. Ludzie ktorzy dorobili sie fortuny na pewno nie oddadza od razu w dlugi 20 milionów na klub, ktory już w tym tygodniu nie bedzie mial pilkarzy
Odpowiedz cytując