Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17842
Stary 08.01.2019, 03:37
Poza tym wszystko ma też swój cykl życia. Także szum medialny. Sytuacja w Wiśle utrzymuje się od dłuższego czasu. A tego show jakie zapewnili trzej królowie to już raczej nie będzie. W mediach będzie co raz mniej informacji o Wiśle. Także zainteresowanie sporej części "niedzielnych" kibiców będzie spadać.
A ja uważam, że to i lepiej. Właśnie teraz, gdy w końcu ktoś poważny wziął się za to.
Na chwilę obecną działania mają na celu przywrócić licencję na grę w Ekstraklasie, a w dalszej kolejności szykować klub do sprzedaży. Im więcej takich spraw uda się poukładać, tym większa szansa, że znajdzie się ktoś, kto w to wejdzie.
Odpowiedz cytując