|
Też widze po ilości postów dzisiaj, że z ludzi uszło powietrze. Był niemądry wpis Gregora, ale poza tym, chyba już powoli przestajemy mieć siłę do tej telenoweli.
Ludzie zobojętnieli - naturalny mechanizm obronny wobec takiej huśtawki nastrojów.
Organizm nie wytrzyma tej dwubiegunowej psychozy.
Chyba trzeba sobie po prostu powiedziec, ze bedzie co ma być. Ani wcześniej, ani teraz i tak nic już nie zmienimy
|