Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17837
Stary 08.01.2019, 00:07
-> 12 mln zł na już, bo nie ruszymy nawet,
-> 12-13 mln zł w bardzo niedalekiej przyszłości,
-> kupno nowych pilkarzy lub wypożyczanie z innych klubów,
-> dalsze utrzymanie piłkarzy i sztabu szkoleniowego,
-> wynagrodzenia dla zarządu, muszą docelowo zarabiać,
-> koszty najmu stadionu, chyba że to zmienia, ale niby jak,
-> pozostałe koszty prowadzenia Klubu,
-> nowe umowy na sprzątanie i ochronę spotkań,
-> walka z kibolami, sharks nie odpuszcza, z tego przecież żyli,
Można się ich pozbyć, wystarczy że struktura Klubu nie rozrosnie się za bardzo aby była swobodna kontrola nad tym.

Co raz bardziej tego nie widzę, bo to się po prostu nie opłaca z czysto biznesowego punktu widzenia. Warto wiadomo, bo historia, wartości, wspomnienia, prawdziwi kibice, ehh, ale ciężko będzie to finansowo utrzymać.

Także jeśli nowy inwestor to taki, który piłkę traktuje jako hobby, drogie hobby.

Tak jak pisałem czekam na rozmowę BL z piłkarzami i decyzje Komisji.
Jarosław Królewski pięknie działa, szacun bracie!!
Ostatnio edytowane przez gizmo : 08.01.2019 o godz. 00:12.
Odpowiedz cytując