Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17836
Stary 07.01.2019, 23:54
kinimod11 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o wątek z emisją akcji, to już wcześniej o tym myślałem, kilka lat temu czytałem jakiś fragment raportu, że Wisła z polskich klubów ma na świecie największą rzeszę kibiców (mogło to się zmienić na przestrzeni ostatnich lat) ale nadal na pewno chodzi o miliony ludzi. Znaleźć kilka tysięcy, które chciało by nabyć akcje swojego ukochanego klubu, przez to stając się, co by nie mówić, jego właścicielem - nie powinno stanowić problemu, to nadal wielka marka, mimo zszarganej opinii, ilość newsów, nawet w ogólnopolskich mediach, świadczy o wielkim zainteresowaniu opinii publicznej. Ja osobiście na pewno skorzystał bym z takiej opcji.

Należę już do Socios, ale taka forma to całkiem inny poziom powiązania się z klubem.
Zdajesz sobie sprawę, że przeprowadzenie oferty publicznej akcji podlega ścisłym regulacjom i wiąże się z kosztami, związanymi z obsługą emisji od strony formalnej i organizacyjnej? Innymi słowy, to nie jest sposób na pozyskanie środków przez bankruta. Nawet, gdybyśmy znaleźli sponsora - to nie jest przedsięwzięcie, które dokonuje się z dnia na dzień.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując