kinimod11 napisał(a):

Jeśli chodzi o wątek z emisją akcji, to już wcześniej o tym myślałem, kilka lat temu czytałem jakiś fragment raportu, że Wisła z polskich klubów ma na świecie największą rzeszę kibiców (mogło to się zmienić na przestrzeni ostatnich lat) ale nadal na pewno chodzi o miliony ludzi. Znaleźć kilka tysięcy, które chciało by nabyć akcje swojego ukochanego klubu, przez to stając się, co by nie mówić, jego właścicielem - nie powinno stanowić problemu, to nadal wielka marka, mimo zszarganej opinii, ilość newsów, nawet w ogólnopolskich mediach, świadczy o wielkim zainteresowaniu opinii publicznej. Ja osobiście na pewno skorzystał bym z takiej opcji.
Należę już do Socios, ale taka forma to całkiem inny poziom powiązania się z klubem.
|
Zdajesz sobie sprawę, że przeprowadzenie oferty publicznej akcji podlega ścisłym regulacjom i wiąże się z kosztami, związanymi z obsługą emisji od strony formalnej i organizacyjnej? Innymi słowy, to nie jest sposób na pozyskanie środków przez bankruta. Nawet, gdybyśmy znaleźli sponsora - to nie jest przedsięwzięcie, które dokonuje się z dnia na dzień.