ciacho napisał(a):

|
O ile to co mówi ten gość koło 3 minuty, że jeśli TS sprzeda Wisłę SA to Telefonika może od przyszłego właściciela dochodzić 40 mln jest prawdą to jesteśmy naprawdę w niezłej dupie. Do tej pory myslalem, że ten dług przejdzie na nowego wlasciciela.
|
„Oglądałem, Pan Jacek często nie wiedział o czym mówi, nie zna faktów i dokumentów. Następna autopromocja. Ma rację w jednym, sytuacja Wisły jest bardzo ciężka.”
Boniek na tt pod tym filmem.