Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17832
Stary 07.01.2019, 23:04
ciacho napisał(a):Wyświetl post
O ile to co mówi ten gość koło 3 minuty, że jeśli TS sprzeda Wisłę SA to Telefonika może od przyszłego właściciela dochodzić 40 mln jest prawdą to jesteśmy naprawdę w niezłej dupie. Do tej pory myslalem, że ten dług przejdzie na nowego wlasciciela.
„Oglądałem, Pan Jacek często nie wiedział o czym mówi, nie zna faktów i dokumentów. Następna autopromocja. Ma rację w jednym, sytuacja Wisły jest bardzo ciężka.”

Boniek na tt pod tym filmem.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując