dziki napisał(a):

Gość, który wymyślił i zarządza Synerise (https://en.wikipedia.org/wiki/Synerise). W skrócie: to jeden z takich systemów internetowych, z których korzystają giganci na świecie, a o których mało kto spoza branży decyzyjnej wie.
Jeśli jest w stanie zrobić z nami chociaż procent tego co zrobił z Synerise, to będzie dobrze.
|
Całe szczęście ze Małecki go nie wyj....na drugą stronę błoń - bo to taki "piknik".
