Wehrmacht napisał(a):

Czyli co, kolejny dzien Wisły Kraków pod rządami TS mozna podsumować następująco:
okazało się, że umowa na sprzedaż spółki wg opinii 2 kancelarii prawniczych jest na poziomie przedszkolnego "zaklepuje". Kort rozwiązał kontrakt, chociaż Boniek pisze na Twitterze, że niby tak nie jest. Jadczka z kolei pisze na tym samym Twitterze, ze przez tą żałosną umowę sprzedaży Jakubasa Wisła nie interesuje i mozemy podziekowac Saraszmacie. Chociaz tez nie wiem czy jemu chodzi o to, ze gdyby nie tam umowa to Jakubas byłby bardzo za przejeciem Wisły czy tak tylko sobie pier....i.
(powklejałbym linki ale mamy Twittera zablokowanego w firmie...)
|
Boniek nie pisał, że Kort nie rozwiązał kontraktu tylko, że według niego Wisła się nie sypie.
Odnośnie Jakubasa to inne źródła twierdza, że dla niego liczyły się tylko ziemie TS, dlatego nawet nie podjęto poważniejszych rozmów. W dodatku rzecz miała miejsce w czwartek.