|
Czyli co, kolejny dzien Wisły Kraków pod rządami TS mozna podsumować następująco:
okazało się, że umowa na sprzedaż spółki wg opinii 2 kancelarii prawniczych jest na poziomie przedszkolnego "zaklepuje". Kort rozwiązał kontrakt, chociaż Boniek pisze na Twitterze, że niby tak nie jest. Jadczka z kolei pisze na tym samym Twitterze, ze przez tą żałosną umowę sprzedaży Jakubasa Wisła nie interesuje i mozemy podziekowac Saraszmacie. Chociaz tez nie wiem czy jemu chodzi o to, ze gdyby nie tam umowa to Jakubas byłby bardzo za przejeciem Wisły czy tak tylko sobie pier....i.
(powklejałbym linki ale mamy Twittera zablokowanego w firmie...)
|