Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17816
Stary 07.01.2019, 21:32
kinimod11 napisał(a):Wyświetl post
Znaleźć kilka tysięcy, które chciało by nabyć akcje swojego ukochanego klubu, przez to stając się, co by nie mówić, jego właścicielem - nie powinno stanowić problemu, to nadal wielka marka, mimo zszarganej opinii, ilość newsów, nawet w ogólnopolskich mediach, świadczy o wielkim zainteresowaniu opinii publicznej. Ja osobiście na pewno skorzystał bym z takiej opcji.

Należę już do Socios, ale taka forma to całkiem inny poziom powiązania się z klubem.
Zgadzam się, też bym z tego skorzystał.
Odpowiedz cytując