Wyświetl pojedynczy post
kinimod11
Junior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17814
Stary 07.01.2019, 21:29
Jeśli chodzi o wątek z emisją akcji, to już wcześniej o tym myślałem, kilka lat temu czytałem jakiś fragment raportu, że Wisła z polskich klubów ma na świecie największą rzeszę kibiców (mogło to się zmienić na przestrzeni ostatnich lat) ale nadal na pewno chodzi o miliony ludzi. Znaleźć kilka tysięcy, które chciało by nabyć akcje swojego ukochanego klubu, przez to stając się, co by nie mówić, jego właścicielem - nie powinno stanowić problemu, to nadal wielka marka, mimo zszarganej opinii, ilość newsów, nawet w ogólnopolskich mediach, świadczy o wielkim zainteresowaniu opinii publicznej. Ja osobiście na pewno skorzystał bym z takiej opcji.

Należę już do Socios, ale taka forma to całkiem inny poziom powiązania się z klubem.
Odpowiedz cytując