Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17812
Stary 07.01.2019, 21:18
grosz napisał(a):Wyświetl post
"Kontrakt Korta rozwiązany z porozumieniem stron"
Nie wiem co mam na to powiedziec.... liczyłem, ze w tą środę im Leśny powie cos sensownego... jedyne co to nadzieja, ze Arsenic tez rozwiazał kontrakt, ale do dziś zadnego nie podpisał... moze oni to proforma robia na zapas, ale w razie czego do nas wrócą... inaczej brak słow. Kazdy taki ubytek spycha nas w niebyt. Bo tak jak Lesny mówił w Stanie Futbolu - Wisła to teraz mega promocja. Ale Wisła z piłkarzami. Bez piłkarzy a z długami to juz tylko gasic swiatlo.
Odpowiedz cytując