grosz napisał(a):

|
"Kontrakt Korta rozwiązany z porozumieniem stron"
|
Nie wiem co mam na to powiedziec.... liczyłem, ze w tą środę im Leśny powie cos sensownego... jedyne co to nadzieja, ze Arsenic tez rozwiazał kontrakt, ale do dziś zadnego nie podpisał... moze oni to proforma robia na zapas, ale w razie czego do nas wrócą... inaczej brak słow. Kazdy taki ubytek spycha nas w niebyt. Bo tak jak Lesny mówił w Stanie Futbolu - Wisła to teraz mega promocja. Ale Wisła z piłkarzami. Bez piłkarzy a z długami to juz tylko gasic swiatlo.