Nie moge... kolejny piłkarz odchodzi, a Wy dzielicie skórę na niedzwiedziu i juz chcecie ustalac, kto gdzie ma byc na stadionie, jakie oprawy, kto wprowadził sprzęt itd... ehhhhhhh
Kort good bye.... ehhh :/ Szkoda, że nie wytrzymał do rozmowy z Leśnym, ale z drugiej strony ileż można czekać
