Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17806
Stary 07.01.2019, 20:55
Nie moge... kolejny piłkarz odchodzi, a Wy dzielicie skórę na niedzwiedziu i juz chcecie ustalac, kto gdzie ma byc na stadionie, jakie oprawy, kto wprowadził sprzęt itd... ehhhhhhh

Kort good bye.... ehhh :/ Szkoda, że nie wytrzymał do rozmowy z Leśnym, ale z drugiej strony ileż można czekać

Odpowiedz cytując