Wehrmacht napisał(a):

Tez sie zastanawiam czy to powaznie czy raczej wysmieniwanie mnie podobnych i naszych "czyszczen"
|
A dlaczego nie? OK propozycja jest skrajna. i nierealna. Ale to....
"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein.