Stare dobre czasy....
Bardziej Wislacciejsze od Wislackich są:
A. Pikniki
B. Hoolsi
C. Ultras
Wisła jest jedną i miejsce jest dla każdego. Z tym że podstawa to drużyna sportowa, choćby nie wiem jak zakłócać rzeczywistość. Liczę że ta drużyna zagra na wiosnę w Eklapie, choćby pod wodzą (L)esnego. Amen.