Wyświetl pojedynczy post
zozo
Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: LG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17797
Stary 07.01.2019, 20:28
Stare dobre czasy....

Bardziej Wislacciejsze od Wislackich są:
A. Pikniki
B. Hoolsi
C. Ultras

Wisła jest jedną i miejsce jest dla każdego. Z tym że podstawa to drużyna sportowa, choćby nie wiem jak zakłócać rzeczywistość. Liczę że ta drużyna zagra na wiosnę w Eklapie, choćby pod wodzą (L)esnego. Amen.
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując