Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17796
Stary 07.01.2019, 20:25
gizmo napisał(a):Wyświetl post
SKWK out - bezdyskusyjnie, SOCIOS in !!

akurat sprawy dopingu powinny być omawianie na samym końcu. Nie ten czas na aspekty fanatyków, po tym co się wydarzyło z kibolami. I tak jak pisał burki, Klub ma znowu płacić za Wasze francowate race. NIE!! w Sylwestra się wystrzelajcie.

Przypominam Wisła walczy o życie !!

Mam nadzieję, że szybko zmienią firmę ochroniarską na taką, która nie będzie współpracować z kibolami. Przecież to jasne, że dzięki ochronie nie było kontroli nad tym co dzieje się na stadionie.
Wszystko te cwele mogli wnosić.

Normalny kibic wniesie szalik koszulkę i będzie głośno kibicował. Na parę flag może być zgoda, ale muszą one być dokładnie sprawdzone.

Koniec z kibolami, nie ma wyjątków żadnych. Tak jak zrobili to w Anglii. Za złamanie regulaminu nie zakaz stadionowy tylko kara finansowa w tysiącach !!
A ja uważam że powinniśmy wprowadzić program "Wyplenienia"

Ja uważam że wszelkie organizacje powinny być zabronione. Jako ruch kibicowski dalismy ciała nieprzecietnie . Organizacja z nawet najlepszymi zamiarami i ideami bedzie znowu łakomym kąskiem dla mafii zeby znowu teroryzując jednostki przejąc włądze w tworze ktory bedzie miał zaufanie.

Jesli mowimy o samooczyszczeniu to ludzie ktorzy kiedykolwiek zasiedli na C przez ostatnie 5 lat powinni dostać ban stadionowy na kolejne 5 lat. podobnie sektory D i F

Zakaz sektorówek
Zakaz pirotechniki.
Zakaz wywieszania barw innych niż Wiślackie
Selekcja tresci flag . Za treść wulgarną lub obraźliwa osoba rozwieszająca dostaje 2 latetniego bana.


Na C przez najbliższe 5 lat powinno wpuszczać dzieci w wieku szkoły podstawowej i średniej ale tylko w grupach powyżej 15 osób z max dwoma opiekunami którzy brali by odpowiedzialność za grupę podopiecznych. Bilety dla Dzieci powinny być symbolicznie płatne np 1-5 PLN

Zero tolerancji na wulgaryzmy. Jeśli pozwalasz krzyczeć "Sędzia uj" to przymkniesz i oko na piosenki o zabijaniu innych "kibiców".

Kupujący bilet powinni zostać rozrzucani po stadionie bez możliwości kupowania biletów obok siebie by nie tworzyć grup.

Każdy przypadek niesiedzenia na swoim miejscu powinien kwalifikować sie do usunięcia ze stadionu i banu na 2 lata.

Przy niskiej frekwencji powinno rozdzielać miejsca co dwa miejsca tak by łatwiej było zidentyfikować kibica na kamerze.

Każdy zasłonięcie twarzy powyżej 15 sekund powinno skutkować usunięciem delikwenta i 2 letnim banem.

Socios ani żadna inna grupa nie powinna formalnie istnieć przez najbliższe 5-10 lat. Zamiast tego bilety powinny zdrożeć o 20-25 złotych . Dajac jednocześnie każdemu kibicowi prawo do glosowania.

Bilety powinny byc drogie bez żadnych naciągnięć typu złotówka od biletu. zrzuta ana wiezienie , wyjazdy itp. W zamian kibic realnie wspiera budżet i ma prawo glosy podczas glosowań. Jednocześnie zakładam ze ludzie których stać na wydatek za bilet w kwocie 75-100PLN są w stanie podjąć sensowniejszą decyzje niż Ci którzy maja bilet w karnecie za 15pln...

Na wyznaczonym spotkaniu osoba która była na wyznaczonej minimalnej ilości spotkań dostawalaby głos w prawie związanej z klubem.

Przed meczem powinny wypowiadać się osoby najwyżej klubie takie jak prezes.Zdając sprawozdanie nt bieżących finansów.

Przed meczem powinny lecieć materiały edukacyjne nt. roli klubu piłkarskiego jego wymiaru edukacyjnego oraz szerzenia ducha sportu. Powinno w tych treściach za każdym razem znaleźć sie nawiązanie do błędów jakie przez szereg lat popełniono wewnątrz grupy o charakterze mafijnym oraz jak ta terroryzowała milczącą większość i że jest to część naszej pamięci historycznej i że obowiązkiem każdego Wiślaka jest nie dopuścić do takiej sytuacji w przyszłości.

itd...

Oczywiscie wszystko powyzej jest nierealne....takie na szybko sklecone. Ale uwazam ze z tego ukladu nie ma i nie bedzie wyjscia przez najblizsze lata.
Ostatnio edytowane przez GregorTS : 07.01.2019 o godz. 20:28.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując