Skawa Wadowice napisał(a):

Co do SKWK to oni musza być na Wiśle. Nie wyobrażam sobie ruchu kibicowskiego bez stowarzyszenia.
(...)
Czy w tym momencie będzie organizowany doping na wyjeździe i w domu? Czy będą wieszane flagi? Będą oprawy? Kto będzie organizował wyjazdy i brał odpowiedzialność finansową w razie zniszczeń przewoźnika? Kto upilnuje pijane towarzystwo?
|
Jeszcze nawet nie wiadomo, czy tę degrengoladę i kataklizm zgotowany m.in. przez SKWK nasz klub o 113-letniej tradycji w ogóle przetrwa, a już powoli wypełzają poplecznicy tego niesławnego stowarzyszenia zatruwając dyskusję tymi samymi tekstami co zwykle: że kto to teraz poprowadzi doping, kto flagę wywiesi, kto zorganizuje wyjazdy itd. Paradne. Myślisz, że kogoś, poza wami to jeszcze faktycznie rusza? Zwłaszcza, że nawet nie wiadomo, czy będą jakiekolwiek wyjazdy, czy z tego kryzysu zostanie w ogóle cokolwiek za te kilka tygodni czy miesięcy?
Reszty postu nawet nie będę przytaczał, bo ręce opadają.
Podpisuję się pod wszystkim co do tej pory napisał w tym temacie od grudnia @Krotochwila.