Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17790
Stary 07.01.2019, 19:12
A ja jestem przeciw "duszeniu bez litości w zarodku".
Ma być zorganizowany doping, flagi i oprawy.
Niektórym to już palma bije od tej chęci czyszczenia.
Wyczyścić trzeba z tych którzy doprowadzili do stanu w jakim jest klub. Od reszty z daleka. Niektórym to się marzy cały sektor C za kratkami.
Ostatnio był niezły bajzel na E - wóda, jakieś bitki. Może trzeba przez to władować zakaz stadionowy wszystkim na E?
Ostatnio edytowane przez Coglin : 07.01.2019 o godz. 19:14.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując