SKWK out - bezdyskusyjnie, SOCIOS in !!
akurat sprawy dopingu powinny być omawianie na samym końcu. Nie ten czas na aspekty fanatyków, po tym co się wydarzyło z kibolami. I tak jak pisał
burki, Klub ma znowu płacić za Wasze francowate race.

NIE!! w Sylwestra się wystrzelajcie.
Przypominam Wisła walczy o życie !!
Mam nadzieję, że szybko zmienią firmę ochroniarską na taką, która nie będzie współpracować z kibolami. Przecież to jasne, że dzięki ochronie nie było kontroli nad tym co dzieje się na stadionie.
Wszystko te cwele mogli wnosić.
Normalny kibic wniesie szalik koszulkę i będzie głośno kibicował. Na parę flag może być zgoda, ale muszą one być dokładnie sprawdzone.
Koniec z kibolami, nie ma wyjątków żadnych. Tak jak zrobili to w Anglii. Za złamanie regulaminu nie zakaz stadionowy tylko kara finansowa w tysiącach !!