Skawa Wadowice
I myslisz ze Socios beda placic skladki,zebyscie przy tych bebnach bluzgali i wywieszali oprawy za ktore PZPN bedzie Wisle karal czyli Socios bedzie Waszym wiecznym i dobrowolnym sponsorem i platnikiem tych kar
Przeciez to absurd.Nie uwierze,ze Socios na to pojdzie,zeby stac sie stala

uszka ofiarna: gniazdowego i ferajny z SKWK.Bo Socios ostateczne kase bedzie przeznaczal na klub ktory,te kary bedzie placil,zamiast przeznaczac je na rozwoj klubu
Wiecrj komentarzy juz nie bede udzielal