Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
zozo
Member
Od: 11.2002
Skąd: LG
Offline
#
17778
07.01.2019, 18:25
Skawa Wadowice
napisał(a):
(...) Zjadamy sąsiadkę na każdej płaszczyźnie. Nie można dać im nawet cienia szansy na zmianę rządów w Krakowie. (...)
.... poza płaszczyzną sportowo-organizacyjną.
i dobre, i tego, i bedzie....
rotfl lol2 buhahahahha
zozo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zozo
Znajdź inne posty napisane przez zozo