Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17775
Stary 07.01.2019, 17:35
bódyń napisał(a):Wyświetl post
"I tak – w ostatnich dniach analizowano umowy z firmą należącą do męża Sarapaty. Pod lupę trafiła współpraca z firmą K&A SC, która jest odpowiedzialna za sprzątanie na stadionie Wisły. Z dokumentów firmy dowiadujemy się, że powstała we wrześniu 2016 roku, trzy tygodnie po tym jak Towarzystwo Sportowe zostało właścicielem spółki piłkarskiej. Siedziba spółki mieści się w hali TS (ul. Reymonta 22), a jednym z dwóch właścicieli jest dziewczyna (narzeczona?) byłego wiceprezesa, Damiana Dukata. Iwona Stankiewicz na stanowisko rzecznika prasowego została zatrudniona będąc w ciąży. Wkrótce trafiła na urlop macierzyński, a jej mężem jest… były członek rady nadzorczej, Mateusz Stankiewicz."
Kolejny dowód na to że 'Wisła to MY'

Od prezesa przez konkubiny, zony mężów, narzeczone aż po sprzątaczki.

Edit:
Ech to jak w tym skeczu... Idziesz do kibla, patrzysz a tam brak papieru. Patrzysz naokoło - bida, no cóż. To co, na drugi raz przychodzisz ze swoim i tyle. Po temacie.
I jak idiota zastanawiasz się dlaczego jak wychodzisz wszyscy się tak spode łba na Ciebie patrzą. I nie jarzysz że przyniesienie własnego papieru toaletowego jest niemile widziane bo nikt z tego 'procentu' nie ma.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 07.01.2019 o godz. 17:53.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując