jedenzero napisał(a):

Ją pie*dolę...
Chciałem napisać, że nic mnie już nie zaskoczy, ale to jest po prostu K*RWA niewiarygodne...
|
Po prostu PAMIĘTAJMY
Pamietajmy co ci ludzie nam zrobili, kto to był i do czego doprowadzili.
Jeżeli kiedykolwiek, ktokolwiek z ich środowiska będzie chciał miec znów realny wpływ na Wisłe, dyktować życie kibicowskie, podejmować decyzje czy wymuszać zachowania..
po prostu PAMIĘTAJMY