Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17767
Stary 07.01.2019, 16:49
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ten komentarz Wisłockiego to bardziej szpila niż zapytanie, wiele osób chyba nie zrozumiało.

Jeśli chodzi o udział Kuźby w kontaktowaniu inwestorów, to czegoś tu nie rozumiem. Vannę podobno uwiarygadniał trener bramkarzy, inwestorów kontaktuje ze sobą skaut, za chwilę dowiemy się, że rozmowy z miastem prowadzi praktykantka z biura prasowego albo masażysta. Czy Kuźba nie mógłby się zająć oglądaniem meczów, a Łaciak rzucaniem piłki zawodnikom na treningu?

Niech już Wisłocki z pomocą Leśnodorskiego i kogo tam jeszcze w spokoju przygotowują klub do sprzedaży albo niestety złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości.
Przyganiał kocioł garnkowi. Zapomniałeś już jak skutecznie uwiarygodniałeś na forum wszystkie akcje byłej prezes Sarapaty?
Odpowiedz cytując