Wyświetl pojedynczy post
Gubernator
Member
 
Od: 08.2015
Skąd: San Escobar

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17765
Stary 07.01.2019, 16:41
Wyłączcie forum na tydzień. Za tydzień będziemy w tym samym miejscu czyli w dupie. To już jest niestety koniec. Nie będzie żadnego nowego inwestora a na dniach większość piłkarzy odejdzie z klubu.
Odpowiedz cytując