Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Gubernator
Member
Od: 08.2015
Skąd: San Escobar
Offline
#
17765
07.01.2019, 16:41
Wyłączcie forum na tydzień. Za tydzień będziemy w tym samym miejscu czyli w dupie. To już jest niestety koniec. Nie będzie żadnego nowego inwestora a na dniach większość piłkarzy odejdzie z klubu.
Gubernator
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gubernator
Znajdź inne posty napisane przez Gubernator